انقلاب اسلامی ایران معادلات جهانی را تغییر داد

به نقل از سایت اخبار  امور قضایی :    
 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی در نشستی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز ایام الله دهه فجر که به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید مفتح دیوان عدالت اداری برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت این ایام، افزود: انقلاب اسلامی یک انقلاب الهی است که توسط حضرت امام (ره) به پیروزی رسید و مقام معظم رهبری ادامه دهنده راه ایشان است.

وی با بیان اینکه بعد از گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، همچنان مقاوم و استوار در برابر ابرقدرت‌ها ایستادگی کرده‌ایم، اظهار داشت: زمانی معادلات کشور ما در منطقه توسط آمریکا تعیین می‌شد و قبل از آن انگلیس، اما بعد از انقلاب و در شرایط کنونی، این معادلات به هم خورد و تعیین کننده اصلی مردم هستند.

بهرامی اظهار داشت: امام (ره) چون خدا را حاکم می‌دید و به خدا متکی بود فرمودند، من تا به حال نترسیدم، حتی زمانی که توسط مأموران رژیم طاغوت دستگیر شدم و در حال انتقال به تهران بودم آنها ترسیده بودند. پس زمانی که این انقلاب توسط حضرت امام (ره) به انجام رسید و اکنون توسط مقام معظم رهبری هدایت می‌شود، دیگر نمی‌توان از هیچ دشمنی هراس داشت.

وی اضافه کرد: حضرت امام (ره) یک لحظه تزلزل پیدا نکرد و در کار خود راسخ بود و از جنگ نهراسید و هشت سال دفاع مقدس را رهبری کرد و بینی دشمن را به خاک مالید و امروزه مشاهده می‌کنید که صدام نماد ظلم و ستم شده است و هیچگاه ظلم پایدار نمی‌ماند همان طور که حکومت ترامپ هم پایدار نماند و از بین رفت.

رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه امام (ره) با کمک و پشتیبانی ملت شریف ایران کار را دنبال کرد و به مردم ایمان داشت، افزود: حضرت امام تاکید داشتند که نگاه شما باید به داخل باشد و به بیرون از کشور نباشد و مردم ایران با شعار آزادی و استقلال این جمله را در عمل نشان دادند.

بهرامی راه کوتاه کردن دست ابر قدرت‌ها و طمع آنها به کشور را باور توانمندسازی داخلی دانست و گفت: دشمن در تلاش است که ما را زمین بزند اما با اتکاء به خداوند و قدرت ایمانی و اتکاء به توان داخلی می‌توانیم جلوی آنها ایستادگی کنیم و به تعبیر مقام معظم رهبری دشمن هر کاری که می توانسته انجام داده است اما ملت در مقابل آنها ایستاده و سختی‌ها را تحمل کردند.

رئیس دیوان عدالت اداری دیوان عدالت اداری را از برکات انقلاب دانست و افزود: قبل از انقلاب چنین نهادی نداشتیم و اکنون یکی از پایه‌های انقلاب و پناهگاه مردم است و امیدواریم که توفیق ادامه راه امام (ره)، انقلاب و شهدا را داشته باشیم.

برچسب ها:

امور قضایی

173
0 0