مدیر عامل جدید ستاد دیه معرفی شد

به نقل از سایت اخبار  امور قضایی :    
 

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور اعلام کرد:

ستاد دیه کشور که در ماه رمضان سال ۱۳۶۹ به دستور رئیس وقت سازمان زندان‌ها، شهید لاجوردی با هدف کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد و با برگزاری جشن گلریزان پایه گذاری و در سال ۱۳۷۶ با ساختار جدید فعالیت خود را ادامه داد.

سید اسدالله جولایی طی سالیان متمادی به عنوان مدیر عامل ستاد دیه فعالیت کرد که با همت این ستاد تعداد زیادی از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان‌های کشور آزاد شدند.

چندی پیش اسدالله جولایی از سمت خود استعفا و علی شمس به عنوان مدیر عامل جدید این ستاد معرفی شد.

در مراسمی که امروز در نشست ویدئو کنفرانس سراسری برگزار شد، از سال‌ها خدمت و فعالیت جولایی تقدیر شد.

در متن تقدیرنامه رئیس سازمان زندان‌ها خطاب به اسدالله جولایی آمده است:

به نام خدا

برادر ارجمند جناب آقای سید اسداله جولائی

اگر کیمیای شهادت، مدال زرینی است که تنها بر سینه مجاهدان فی سبیل الله می‌نشیند، آنان که فراتر از جان و مال، آبرویشان را در راه خدمت به خلق، هزینه کرده و در طبق اخلاص نهاده‌اند، براستی شایستگان مقام شهادتند. آری؛ مرد را باید از رفیق و یارش شناخت و چه زیبا و حسرت انگیز است که همسنگر و یاور صدیق شما، مرد پولادینی بود که جز شهادت، پاداشی لایقش نبوده وبه حق رستگار شد.

ثبات قدم درصراط مستقیم انقلاب اسلامتی، ولایتمداری، پاکدستی و مجاهدت مؤمنانه دائم از یک سو و خلق الگویی نوین و ماندگار در شیوه خدمت رسانی به بندگان در بند، در قامت ستاد دیه کشور و پیشگامی خلاقانه در بهره گیری از ظرفیت نهادهای مردمی از سوی دیگر، توفیق عظیمی است که خداوند منان، نصیب جنابعالی نموده و به بهترین شکل، مردمی‌ترین جلوه گاه خدمت در قوه قضائیه را بنام خویش در تاریخ انقلاب ثبت کرده‌اید.

مفتخریم که جنابعالی را بحق، «پدرخیرخواه زندانیان» بنامم و زحمات صادقانه و بی دریغتان در تمامی عرصه‌های زندان بانی کشور را ارج نهاده و از درگاه لایزال الهی توفیق روز افزون و حسن عاقبت، در پرتو توجهات حضرت ولیعصر (عج) را برایتان مسألت می‌نمایم.

محمد مهدی حاج محمدی

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور

برچسب ها:

امور قضایی

254
0 0