دستور پیگیری و رسیدگی قضائی به مسئله سد کالپوش صادر شد

به نقل از سایت اخبار  امور قضایی :    
 

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام اسماعیل بهرامی ظهر آدینه در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کالپوش به میزبانی مسجد جامع حسین‌آباد، ضمن بیان اینکه تحول و حرکتی که بعد از بیانیه گام دوم انقلاب در نظام و کشور بین آحاد مردم ایجاد شد ثمره درایت و تدبیر رهبر معظم انقلاب است، ابراز داشت: دستگاه قضا اثبات کرد که در نقشه راه بیانیه گام دوم در حال حرکت است.

وی ضمن بیان اینکه رانش زمین و آسیبی که به مردم منطقه وارد آمد به صمع و نظر رئیس قوه قضائیه رسیده است، افزود: ایشان قول سفر به این منطقه را دادند اما متأسفانه وجود کولاک شدید در منطقه امکان حضور را به ایشان نداد و سفر دوروزه به یک‌روزه تغییر کرد.

امام‌جمعه کالپوش بابیان اینکه دستور پیگیری و رسیدگی مسئله سد کالپوش توسط قوه قضائیه صادر شد، ابراز داشت: این اتفاق برای بخش کالپوش به‌عنوان یکی از مناطق محروم استان سمنان اتفاق خوب و مبارکی است.

بهرامی بابیان اینکه انتظار می‌رود مسئولان مربوطه از استاندار و معاونان تا مدیران دستگاه‌ها گره‌گشای مشکلات بخش کالپوش باشند، تصریح کرد: حل این چالش‌ها می‌تواند درنهایت به توسعه چشمگیر کالپوش بسیار کمک کند.

وی افزود: مسئولان، مردم، فرهیختگان و نخبگان می‌بایست با وفاق و همدلی تجلی درایت رهبر معظم انقلاب در جمع‌آوری مطالب و بیان راهکارها پیرامون سد کالپوش، حق آبه کشاورزی و شرب، رانش زمین و استقرار ادارات کمک کنند تا این مهم بتواند درنهایت به ارتقا منطقه منتهی شود.

برچسب ها:

امور قضایی

15
0 0