مستند «کاشف» روایتی از نقش پزشکی قانونی در احیای حق رونمایی شد

به نقل از سایت اخبار  امور قضایی :    
 

به گزارش خبرگزاری مهر، مستند «کاشف» روایتی از پرونده‌های پزشکی قانونی در حوزه تشریح، آزمایشگاه، معاینات و نقش این سازمان در احیای حق، با حضور رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور رونمایی شد.

عباس مسجدی رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در مراسم رونمایی از فیلم کاشف که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مدیران کل پزشکی قانونی مراکز استان‌ها برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت آغاز دهه ولایت عنوان کرد: سازمان پزشکی قانونی با هدف خدمت رسانی به مردم فعالیت می‌کند.

وی در ادامه بیان کرد: یکی از تاکیداتی که مقام معظم رهبری در هفته قوه قضائیه امسال بیان فرمودند استفاده از زبان هنر و رسانه برای گزارش عملکرد به مردم است.
رئیس سازمان پزشکی قانونی ادامه داد: سازمان پزشکی قانونی علیرغم تمام خدمات و نیروهای فنی و فعالیت‌ها برای مردم خوب معرفی نشده است و این مستند هم سواد عاطفی و حقوقی و ارتباطی مردم را افزایش می‌دهد و همچنین تمام ملزوماتی که مردم برای آگاهی از اقدامات پیشگیرانه و خطراتی که در زندگی برای آن‌ها پیش می‌آید، نیاز دارند، آموزش داده می‌شود که بسیار تأثیر گذار است.

مسجدی اظهار امیدواری کرد که با اکران این فیلم بخشی از زحمات و اقداماتی که در این سازمان در تمامی ابعاد انجام می‌شود به سمع و نظر مردم رسانده شود.

مستند «کاشف» که صبح امروز ۱۱ مرداد ماه با حضور عباس مسجدی رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور رونمایی شد، روایتی از پرونده‌های پزشکی قانونی در حوزه تشریح، آزمایشگاه، معاینات و نقش این سازمان در احیای حق است.

برچسب ها:

امور قضایی

167
0 0