انتصاب معاون هوش قضایی مرکز فناوری اطلاعات قوه قضائیه

به نقل از سایت اخبار  امور قضایی :    
 

به گزارش خبرگزاری مهر، عیسی زارع پور رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه، طی حکمی محمد کاظمی فرد را به سمت «معاون امور سامانه‌ها و هوش قضایی» این مرکز منصوب کرد.

محمد کاظمی فرد، متولد ۱۳۶۰ و فارغ التحصیل دکترای مهندسی نرم افزار از دانشگاه اصفهان است.

او عضو هیات علمی دانشگاه رازی کرمانشاه است و بیش از ۱۵ سال سابقه تجربه در طراحی و تولید سامانه‌های کاربردی و هوشمند دارد.

در بخشی از این حکم آمده است:

«امید است با استعانت از خداوند متعال و توسل به ائمه معصومین علیهم السلام و با روحیه جهادی و انقلابی و با استفاده از توان نیروهای متعهد و متخصص فناوری اطلاعات قوه قضاییه در مرکز، استان‌ها و سازمان‌های تابعه و نیز استفاده از ظرفیت جامعه نخبگانی کشور، در اجرای شرح وظایف ابلاغی (پیوست حکم) به منظور فراهم کردن زیرساخت‌های نرم افزاری لازم برای دستیابی به «قوه قضاییه هوشمند در تراز انقلاب اسلامی» موفق و موید باشید».

همچنین در این حکم انتصاب، رییس مرکز از زحمات و مجاهدت‌های آقای رضا آسیابانی در حوزه مدیریت سامانه‌های قوه قضاییه تشکر و قدردانی کرده است.

بنا بر این گزارش، در پی ابلاغ ساختار جدید مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه، «معاونت فناوری اطلاعات» این مرکز حذف و دو معاونت جدید «زیرساخت و تجهیزات فناوری» و «امور سامانه‌ها و هوش قضایی» تشکیل شده است.

برچسب ها:

امور قضایی

118
0 0